Skip to content
Kezdőlap » Fórum a te buborékod!

Fórum a te buborékod!

Te milyen játékokat...
 
Értesítések
Minden törlése

Te milyen játékokat használtál a régi játéktermekben?

1 Bejegyzések
1 Felhasználók
0 Reactions
551 Megtekintés
Hozzászólások: 15
Admin
Topic starter
(@admin)
Megbízható fórumozó
Csatlakozva: 5 év telt el
[#14]

A flippergépek mellett a Pac-Man is nagyon menő volt.


Share: